4 жовтня 2012 року у приміщенні Київського національного університету технологій та дизайну пройшла Друга Міжнародна науково-практична конференція «Ефективність організаційно-економічного механізму інноваційного розвитку вищої освіти України».

На Пленарному засіданні, яке відбулося у  Залі засідань Вченої ради КНУТД, учасників конференції привітали:

Кремень Василь Григорович, президент Національної академії педагогічних наук України,

академік Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук

України, д.ф.н, професор.

Луговий Володимир Іларіонович – перший віце-президент НАПНУ, академік НАПНУ, д.п.н., професор.

Грищенко Іван Михайлович – ректор Київського національного університету технологій та дизайну МОНМС України,

член-кореспондент НАПНУ, д.е.н., професор.

Ректор КНУТД зачитав привітання учасникам конференції від Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Володимировича Табачника.

Горбаль Василь Михайлович – народний депутат України,

член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

Герхард Мут, президент Університету прикладних наук, м. Майнц (Німеччина), доктор, професор.
Ханс Юрген Досс, почесний консул України у Німеччині, почесний доктор, професор.
Професор вручив ректору КНУТД подарунок у вигляді символу м. Майнцу (Німеччина).
Яцишина  Оксана, доктор,  Науковий центр польської академії науку Відні (Австрія).
Мікхал Шмрек, магістр гуманітарних наук, Центр по вивченню східних країн Європи, Уппсальский університет, м. Уппсала (Швеція).
Шоєнхер Олександр, доктор, Університет ім. Фрідріха Шиллера м.Йєна (Німеччина).

Головною подією Другої Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективність організаційно-економічного механізму інноваційного розвитку вищої освіти України»стало підписання Договору про співпрацю між Київським національним університетом технологій та дизайну та Університетом прикладних наук, м. Майнц (Німеччина).

Далі робота конференції продовжилась у секціях.

У результаті плідної праці, обміну досвіту та обговорень у ході проведення конференції були розроблені «Рекомендації за результатами проведення Другої Міжнародної науково-практичної конференції «Ефективність організаційно-економічного механізму інноваційного розвитку вищої освіти України», які будуть розповсюджуватися серед відповідних міністерств, відомств та за бажанням організацій.

05.10.2012