14 листопада 2025 року у місті-герої Харкові відбулися фінальні події ювілейного 10-го Харківського студентського фестивалю реклами (ХСФР). Цьогоріч Фестиваль об’єднав 311 учасників із понад 37 закладів вищої освіти, що стало абсолютним рекордом за всю історію його проведення.



Здобувачі вищої освіти кафедри маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну гідно представили університет, виборовши призові місця та підтвердивши високий рівень професійної підготовки здобувачів освіти спеціальності D5 «Маркетинг». Конкурсна програма ХСФР охоплювала кращі рекламні роботи студентів із різних регіонів України - Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра, Полтави, Чернівців, Тернополя, Рівного, Вінниці та інших міст. Учасники також мали можливість долучитися до циклу професійних майстер-класів від провідних експертів індустрії, а саме:
Першим спікером Програми став Олексій Лідовский, директор та засновник Prioritet Group, української міжнародної маркетингової агенції повного циклу. Тема його цікавого та повчального майстер-класу стали «Рекламні факапи, що навчають».
Другим спікером Програми стала Олена Старостенко, громадська діячка, експертка зі зв’язків із громадськістю, культуролог. Вона розповіла про проблеми організації онлайн заходів в умовах воєнного положення.
Програму майстер-класів продовжив Ростислав Касьяненко, секретар Наукового студентського товариства імені Юрія Шевельова Українського Вільного Університету. Він присвятив свій майстер-клас проблемам геральдики українських та зарубіжних університетів.
Однією з яскравих подій освітньої програми Фестивалю став виступ Вікторії Аннопольської, Голови Журі 10-го ХСФР директорки ТРК Simon, продюсера медійної групи «Об’єктив». Тема її майстер-класу: «Сила впливу: Від ідеї до соціальних змін».
Участь у майстер-класах сприяла розширенню професійного світогляду здобувачів освіти, надала їм нові знання, галузеві інсайти та практичні інструменти, необхідні для успішної кар’єри у сфері маркетингу та реклами. Спілкування з провідними експертами індустрії дало можливість студентам глибше осмислити сучасні тенденції рекламного ринку, отримати рекомендації від практиків і побачити реальні кейси, що формують професійні компетентності та підсилюють креативне мислення.



Кульмінацією Фестивалю стала урочиста церемонія нагородження переможців. Роботи студентів КНУТД були високо оцінені журі та увійшли до числа найкращих:
Кручко Артем — диплом II місце
Погоріла Юлія, Калюжна Анастасія — диплом III місце
Кособоков Данило — диплом III місце
Слободянюк Яна — диплом III місце
Наукові керівники: Олена Євсєйцева, Павло Шевчук




Висловлюємо щиру подяку команді Харківського національного університету імені В. Каразіна та Голові Спілки рекламістів України професору КНУ імені Тараса Шевченка Євгену Ромату за високий рівень організації Фестивалю, професійну підтримку та значний внесок у розвиток студентської творчості й рекламної освіти в Україні.
28.11.2025