КНУТД на виставці LEATHER AND SHOES 2013 '1

22 січня 2013 року відкрилась 25-та Міжнародна спеціалізована виставка взуття, шкіри та хутра LEATHER AND SHOES 2013 '1.

Наш університет, як і в минулому році, взяв активну участь у цьому престижному заході.

Програма роботи на виставці передбачає зустріч з випускниками кафедри конструювання та технології виробів із шкіри - КТВШ («День Випускника» -  22.01.2013 року), ознайомлення майбутніх студентів з умовами навчання та досягненнями кафедри («День Абітурієнта» - 23.01.2013 року), презентацію новітніх програм проектування моделей взуття DELCAM CRISPIN та ІРИС  (24.01.2013 року).

На стенді КНУТД представлені доробки студентів і аспірантів кафедри КТВШ, працює імпровізаційна творча лабораторія, де студенти, натхненні побаченим на виставці, створюють сучасні моделі взуття, проводяться маркетингові дослідження ринку.

У перший день роботи виставки стенд КНУТД відвідав проректор університету Чабан В.В., який провів інструктаж персоналу стенду та ознайомився з його наповненням.

22.01.2013