Зустріч ректора КНУТД з відомим українським дизайнером Сергієм Смоліним

7 лютого відбулася зустріч ректора КНУТД Грищенка І. М. з відомим українським дизайнером, випускником Університету 1994 року, Сергієм Смоліним, автором власного бренду IDol. Під час зустрічі були обговорені питання щодо можливої творчої співпраці між КНУТД та будинком моди.

Крім того, як зазначив сам Сергій, важливо не втрачати зв’язку з своєю «альма матер». У свою чергу ректор наголосив, що двері КНУТД завжди відкриті для творчих особистостей, особливо якщо це стосується випускників, що досягли успіхів в кар’єрі та можуть передати набутий досвід студентам для подальшого розвитку їх навичок і популяризації Університету серед молоді.

Посередині Сергій Смолін, на прес-конференції в КНУТД присвяченій ΧІІ Міжнародному конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів костюма «Печерські каштани»

08.02.2013