Відкриття комп'ютерного класу

Ректор  КНУТД  Грищенко  І.М. урочисто  відкриває  комп'ютерний  клас  на кафедрі  конструювання і технології виробів  із  шкіри.

Ознайомлення  керівництва  університету  з  перспективами вдосконалення навчального процесу  на оновленій матеріальній базі кафедри.

Презентація  творчих розробок (колекцій взуття) студентів  кафедри  конструювання  і  технології виробів  із  шкіри.

Доцент кафедри  к.т.н. Чертенко Л.П., яка  проходила стажування  в центральному офісі  кампанії  DELCAM  (м.Бірмінгем, Велика Британія), демонструє можливості  комп’ютерної  програми  Crispin.

Аудиторія  2-0412  відтепер має подвійне призначення – студенти  продовжать набувати навички у малюнку  і  спецкомпозиції,  а також засвоюватимуть  сучасні програмні продукти,  що використовуються на підприємствах  взуттєвої  та  шкіргалантерейної  галузі.

Мультимедійна аудиторія оснащена 16-ма  комп’ютерами, які  дозволять вирішувати завдання  конструкторсько-технологічної підготовки  виробництва  на рівні сучасних вимог  ринку.

14.02.2013