20 лютого 2013 року Київський національний університет технологій та дизайну відвідала делегація з Франції.

Представниками делегації з Франції були:

• пан Рене Мардела – генеральний директор Вищого інституту маркетингу моди (MOD’SPE Paris);
  • пані Тетяна Ланже – генеральний директор компанії «Міжнародні консультації з продаж», колективний організатор французьких компаній на міжнародних виставках.

Київський національний університет технологій та дизайну на зустрічі представили:

• ректор, д.е.н., професор Грищенко Іван Михайлович;
  • проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, к.т.н., доцент Чабан В. В.;
  • декан факультету технологій, сервісу та моди, к.т.н., професор Зубкова Л. І.;
  • декан факультету дизайну, д.т.н., професор Колосніченко М. В.;
  • декан факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій, к.т.н., професор Коньков Г.І.;
  • декан факультету хімічних технологій, к.т.н., доцент Долгіх В.О.;
  • заступник декана факультету економіки та бізнесу, к.е.н., доцент Євсейцева О.С.;
  • заступник декана факультету економіки та бізнесу Ткаченко М.А.;
  • заступник декана факультету дизайну, к.т.н., доцент Чупріна Н.В.;
  • виконавчий директор ВФУ Овчарек В.Є.;
  • директор інституту післядипломної освіти, завідувач кафедри економіки, обліку і аудиту, д.е.н., професор Гречан А.П.;
  • завідувач кафедри маркетингу, д.е.н., професор Лабурцева О.І.;
  • завідувач кафедри економічної кібернетики, д.е.н., професор Чубукова О.Ю.;
  • директор навчального центру міжнародного співробітництва, к.е.н., доцент Шульга Валентина Миколаївна.

Під час зустрічі обговорено особливості освіти в Україні та у Франції, розглянуто питання щодо започаткування співпраці між Вищим інститутом маркетингу моди (MOD’SPE Paris) та Київським національним університетом технологій та дизайну.

21.02.2013