Cвяткування 100-річчя Національної музичної академії України

У цьому році відзначається сторіччя заснування Київської консерваторії – зараз Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського.

Цей заклад за роки свого існування закінчила ціла плеяда майстрів, які стали славою і гордістю української культури та пронесли її досягнення по усьому світу.

Наш Університет запросив виступити у нас кращих студентів Академії. Концерт відбувся 19 лютого цього року під девізом «Святкуємо сторіччя Київської консерваторії разом». Перед його початком ректори обох навчальних закладів, професори Грищенко І. М. та Рожок В. І. привітали учасників зустрічі, розповіли про ювілярів, обмінялися пам’ятними сувенірами та домовилися про подальшу співпрацю.

В концерті, кожний номер якого був тепло зустрінутий слухачами, студенти Академії продемонстрували велику майстерність у різних жанрах музичного мистецтва.

Слухачі гаряче подякували своїм талановитим колегам та висловили впевненість у продовженні наших дружніх зв’язків.

Під час концерту у залі ректори Грищенко І. М. і Рожок В. І.

Виступ дуету бандуристок

Свою майстерність демонструє ансамбль студентів Академії

25.02.2013