Фінал Всеукраїнського студентського конкурсу «Плакатом по витратах»

22 лютого на базі Київського університету технологій та дизайну за сприяння Держенергоефективності спільно з представництвом Європейського Союзу в Україні відбувся фінал Всеукраїнського студентського конкурсу «Плакатом по витратах».

У конкурсі взяли участь більше 80 студентів з різних міст України, а переможцею стала студентка п’ятого курсу факультету дизайну нашого Університету Гнєдаш Євгенія з плакатом «Теплым словом дом не греют».

Як зазначив Голова Держенергоефективності Микола Пашкевич на церемонії нагородження переможців, студентські роботи здивували глибоким розумінням нагальних проблем, а головне, простими та практичними порадами щодо їх вирішення.

За умовами конкурсу кращі роботи ляжуть в основу соціальної реклами, спрямованої на зміну поведінки суспільства щодо споживання енергоресурсів. Кампанію соціальної реклами планується почати уже восени поточного року.

Ректор Університету Грищенко І. М. та Голова Держенргоефективності Пашкевич М. О. під час фіналу конкурсу

Плакати учасників конкурсу

Інтерв’ю з представником Європейського Союзу в Україні Габріелем Бланком