КНУТД на виставці «Сучасна Освіта в Україні – 2013»

У період: 25 - 27.02.2013 року Київський національний університет технологій та дизайну брав участь у 16-й міжнародній виставці навчальних закладів  «СУЧАСНА ОСВІТА В УКРАЇНІ – 2013».

На відкритті виставки президент Національної академії педагогічних наук Кремень В.Г. наголосив на тому, що виставки сприяють впровадженню інноваційних технологій в освіті, обміну ідеями, досвідом і знаннями.

Урочиста церемонія супроводжувалась концертом творчих колективів навчальних закладів України.

На одному з найбільших стендів, які були на виставці,  наш університет знайомив відвідувачів із  напрямами підготовки спеціалістів,  умовами вступу і навчання,  можливостями реалізувати студентам свої здібності і потреби у культурному житті та спорті.

28.02.2013