ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА ГОРДОВОЇ ТАМАРИ ФЕДОРІВНИ - ДОЦЕНТА КАФЕДРИ ГУМАНІТАРНО-МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН ТА ТЕХНОЛОГІЙ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ФРІІТ КНУТД (м. Черкаси) 11.02 – 04.03.2013р.

Відомий український художник декоративного розпису і писанок.

Заслужений художник України.

Нагороджена Грамотою Президента України.

Член Національної Спілки художників України.

Закінчила Одеське художньо-театральне училище та Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури.

Декоративним розписом займається з 1976 року,

дизайном прикрас – з 2009 року.

Постійний учасник Всеукраїнських виставок Національної Спілки художників України та Міністерства культури України.

У багатьох музеях  різних куточків України з великим успіхом пройшли майже 90 виставок авторських творчих робіт майстрині.

Тамара Гордова активно займається педагогічною діяльністю, є

керівником дипломних робіт спеціалізації «Художнє моделювання костюма».

Виставку сучасних жіночих прикрас «Скринька», створеної з органічного та мінерального природного каменю з елементами сучасної біжутерії, майстриня демонструє вперше.

Ці елементні, яскраві прикраси приваблять жінок різного віку.

На декоративний розпис серії: «Тобі, з тобою і без тебе…» автора надихнула  прониклива поезія Л. Тараненко:

Щоб не сказала - все не те,
Ну що слова, як щастя повінь.
Моє проміння золоте,
В тобі цілую кожен промінь.

Кожна робота майстрині захоплює, адже дарує радість та естетичне задоволення.

Викладачі та студенти Факультету РІІТ відвідали виставку Тамари Федорівни Гордової, яка проходить у Краєзнавчому музеї  м. Черкас.

28.02.2013