20 лютого 2013 року Київський національний університет технологій та дизайну відвідала делегація з Франції.

Делегацію з Франції представляли: Пан Рене Марделла - генеральний директор Вищого інституту маркетингу моди (MOD'SPE Paris) та пані Тетяна Ланже - генеральний директор компанії «Міжнародні консультації з продажів», колективний організатор французьких компаній на міжнародних виставках.

Спілкування з представниками факультетів, кафедр, професорсько-викладацького складу КНУТД.

Під час зустрічі обговорено особливості освіти в Україні та у Франції, розглянуто питання щодо започаткування співпраці між Вищим інститутом маркетингу моди (MOD’SPE Paris) та Київським національним університетом технологій та дизайну.

Огляд експозиції музею історії КНУТД.

Знайомство з кафедрою художнього моделювання костюма.

Огляд експозиції музею історії швейного обладнання на кафедрі машин легкої промисловості.

Дружня фотографія на пам'ять про зустріч у КНУТД.

07.03.2013