Святковий концерт до Міжнародного Жіночого дня

6 березня 2013 року в актовій залі 4-го корпусу відбувся святковий концерт до Міжнародного Жіночого дня, який відкрив ректор університету, професор, доктор економічних наук, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України Грищенко Іван Михайлович.

Приємною подією стало вручення Свідоцтва про присвоєння почесного звання «народний аматорський колектив» керівнику вокального ансамблю «СМАЙЛ» Фурман В.В.

На свято завітав народний артист України, поет-пісняр Крищенко Вадим Дмитрович, який подарував  не тільки поетичні привітання всім жінкам, а також зустріч зі своїм вихованцем, талановитим співаком Дмитром Андрійцем.

В святковому концерті взяли участь не тільки всі колективи художньої самодіяльності Центру культури та мистецтв, а також студентки Київського колледжу КНУТД:

Аліна Арнаутова

Аліна Качуровська

А також викладачі нашого університету:

професор університету Слізков А.М.

та доцент університету Редько Я.В.

Багато весняних творчих прем’єр подарували:

Народний ансамбль естрадного танцю «БУМ»

Народний вокальний ансамбль «СМАЙЛ»

Школа бального танцю

Студія естради

Щирі побажання добра, щастя, сонця, любові, натхнення пролунали від усіх учасників святкового концерту.

07.03.2013