Екскурсія до КНУТД учнів Київського еколого-природничого ліцею № 116

14 березня наш університет з екскурсією відвідали учні 9-11 класів Київського еколого-природничого ліцею № 116. Під час екскурсії їм розказали які професії можна здобути навчаючись в Київському національному університеті технологій та дизайну.

З особливою цікавістю діти роздивлялись роботи студентів на кафедрі художнього моделювання костюму, спробували свої сили у проектуванні взуття за допомогою програмного продукту фірми Delcam, ознайомились з експонатами музею історії швейного обладнання та музею КНУТД, з інтересом оглянули хімічні лабораторії на кафедрі промислової фармації.

Особливе захоплення ліцеїстів викликала дошка знаних випускників університету, де вони побачили багато знайомих прізвищ відомих українських дизайнерів і видатних особистостей, які працювали і працюють у різних сферах суспільно-політичного життя країни.

Після закінчення екскурсії багато учнів виявили бажання прийти разом із батьками на День відкритих дверей, що буде проводитись в Університеті 23 березня.

На кафедрі промислової фармації

В учбовій аудиторії кафедри художнього моделювання

Процес моделювання взуття за допомогою програми Delcam Crispin

Цех кафедри технологій трикотажного виробництва