Шевченківські дні в університеті

19 березня 2013 року у актовій залі 4 корпусу університету відбувся великий концерт  Національного Академічного оркестру народних інструментів України, художній керівник та головний диригент - народний артист України, Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професор Гуцал Віктор Омелянович, за участю Героя України, народного артиста України, лауреата Шевченківської премії Паламаренка Анатолія Несторовича.

Всіх учасників свята привітав ректор нашого університету, професор, доктор  економічних наук, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України Грищенко Іван Михайлович.

Анатолій Паламаренко під супровід оркестру виконав уривок з поеми Т.Г.Шевченка «Холодний яр», а також вірш Т.Г.Шевченка «І мертвим і живим».

В програмі концерту лунали твори української та світової класики у виконанні оркестру та заслуженої артистки України, солістки Національної опери України Наталії Николаїшин.

Щиру подяку за чудове свято висловив Голова профспілкового комітету викладачів і співробітників Чабан Віталій Васильович.

20.03.2013