Міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційної роботи

4 квітня 2013 року о 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційної роботи

Пенькової оксани георгіївни на тему «Науково-методологічні засади розроблення стратегії соціально-економічного розвитку на довгострокову перспективу», представленої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник: Беседін Василь Федорович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки підприємства Бердянського університету менеджменту і бізнесу.

Рецензенти:

Чубукова Ольга Юріївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну.

Рубан Владислав Якович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри економічної кібернетики КНУТД.

Кухленко Олег Васильович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту КНУТД.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару

факультету економіки та бізнесу                                         С.М. Бондаренко

02.04.2013