І Міжнародна науково-практична конференція «Фармакологія, фармацевтична технологія та фармакотерапія в забезпеченні активного довголіття»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі I Міжнародної науково-практичної конференції «ФАРМАКОЛОГІЯ, ФАРМАЦЕВТИЧНА ТЕХНОЛОГІЯ ТА ФАРМАКОТЕРАПІЯ В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ АКТИВНОГО ДОВГОЛІТТЯ» за участю провідних спеціалістів Росії, Білорусії, України, яка відбудеться 4 – 5 квітня 2013 року у Київському національному університеті технологій та дизайну.

В роботі конференції візьмуть участь фахівці з фармакології, фармацевтичної технології, фармацевтичної хімії, фармації, фармакоекономіки, геронтології, різних галузей медицини, біології, фармацевтичної та косметичної промисловості.

Наукова програма передбачає пленарні доповіді та роботу наукових секцій з обговоренням широкого кола питань.

Робочі секції конференції:

1. Розробка й виробництво лікарських препаратів і косметичних засобів.

2. Питання фундаментальної та прикладної геронтології.

3. Молекулярна фармакологія та онкофармакология.

02.04.2013