І Міжнародна науково-практична конференція «Фармакологія, фармацевтична технологія та фармакотерапія у забезпеченні активного довголіття»

4–5 квітня 2013 року на базі університету було проведено І Міжнародну науково-практичну конференцію «Фармакологія, фармацевтична технологія та фармакотерапія у забезпеченні активного довголіття».

З привітальним словом на пленарному засіданні  конференції  виступили:

Проректор з наукової та інноваційної роботи д.т.н., професор Карплун В.В.

Завідувач кафедри промислової фармації д.фарм.н., професор Страшний В.В.

З цікавими доповідями виступили радник Міністра охорони здоров’я України Баула О.П., старший науковий співробітник ДУ «Інститут геронтології» ім. Д.Ф. Чеботарьова НПМН України Іщук В.О., голова Білоруського республіканського геронтологічного громадського об’єднання Прощаєв К.І., доцент кафедри промислової фармації Бессарабов В.І.

Радник Міністра охорони здоров’я України, доцент кафедри промислової фармації, к.х.н. Баула О.П.

Доцент кафедри промислової фармації, к.х.н.
Бессарабов В.І.

Професор кафедри промислової фармації, к.х.н.
Строкань А.П.

Голова Білоруського республіканського геронтологічного громадського об’єднання Ільницький А.М.

5 квітня конференція продовжила свою роботу.

Учасників конференції привітав та вручив подарунки ректор КНУТД, д.е.н., професор, член-кореспондент НАПН України Грищенко І.М.

Найщиріші вітання та побажання здоров’я, творчого довголіття.

Робочий момент конференції

Чекман Іван Сергійович д.м.н., професор
член-кореспондент НАН, НАМН України

Прощаєв Кирило Іванович д.м.н., професор, директор АНО «Науково-дослідного медичного центру «Геронтологія»