Міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційної роботи

16 квітня 2013 року об 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційної роботи:

ЛОЙКО ВАЛЕРІЇ ВІКТОРІВНИ на тему «Науково-методологічні основи державного регулювання економічної безпеки на регіональному рівні», представленої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:

Денисенко Микола Павлович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки, обліку і аудиту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Ігнатьєва Ірина Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, декан факультету економіки та бізнесу, завідувач кафедри менеджменту сфери послуг Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Чубукова Ольга Юріївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, директор Інституту дистанційної та заочної освіти Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Секретар міжкафедрального наукового семінару факультету економіки та бізнесу                                         С.М. Бондаренко

12.04.2013