ВІТАЄМО!!!

11 квітня 2013 року відбулося нагородження лауреатів конкурсу на кращу упаковку 2013 р., що проходив у рамках XIV Міжнародної виставки пакувальної промисловості «ПакЕкспо 2013» з 10 по 12 квітня 2013 р. у виставковому комплексі «Київ ЕкспоПлаза».

У конкурсі взяли участь провідні підприємства та ВНЗ України, що представили найкращі розробки пакувань.

Студенти кафедри рисунка та живопису факультету дизайну Київського національного університету технологій та дизайну представили на конкурс 20 власних робіт. Переможців визначало авторитетне журі, до складу якого, зокрема входили: головний редактор журналу «Упаковка» Кривошей В. М.; професор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, академік, народний художник України Шостя В. К.; професор Національного університету харчових технологій Гавва О. М. та інші.

У номінації «Упаковка майбутнього 2013» спеціальним призам за подарункову упаковку для олівців «Градиент» була нагороджена студентка ІІІ курсу факультету дизайну КНУТД Федорова Юлія (керівник – старший викладач кафедри рисунка та живопису Мазніченко О. В.).

Юлія Федорова на церемонії вручення нагород переможцям конкурсу

Конкурсна робота Юлії

15.04.2013