Науковий семінар «Інноваційні технології шкіряно-хутрового виробництва», присвячений 75-річчю з дня народження Почесного професора КНУТД В.А. Журавського

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у заочному науковому семінарі «Інноваційні технології шкіряно-хутрового виробництва», присвяченому 75-річчю з дня народження Почесного професора КНУТД В.А. Журавського, який відбудеться 26 квітня 2013 року в м. Києві в Київському національному університеті технологій та дизайну на базі найстарішої кафедри технології шкіри та хутра.

Засідання відбудеться 26 квітня о 14 годині в ауд. 1-0203.

На семінарі будуть представлені пленарні та стендові доповіді з актуальних проблем шкіряно-хутрового виробництва та вищої школи. Матеріали доповідей планується опублікувати в електронному науковому журналі «Технології та дизайн».

Тематика семінару

• Сучасні технології, матеріали та обладнання для легкої промисловості;
  • Екологічні аспекти галузі;
  • Економічні аспекти в промисловості;
  • Товарознавство та експертиза шкіряно-хутрових товарів.
  • Підготовка фахівців в галузі хімічних технологій;

Кафедра технології шкіри та хутра
Київський національний університет технологій та дизайну (КНУТД)
вул. Немировича-Данченка, 2
01011 м. Київ