Завершилась Програма міжнародної академічної мобільності у Санкт-Петербурзі

21 квітня до Києва повернулась група студентів КНУТД, яка з 1.04 по 19.04 приймала участь у Програмі міжнародної академічної мобільності «Менеджмент індустрії моди та арт-об’єктів», що проходила у Санкт-Петербурзькому державному університеті технологій та дизайну (Росія) на базі Інституту менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності.

У Програмі приймали участь 9 студентів факультету економіки та бізнесу: Дар’я Рожковська, Ксенія Ліфар, Юлія Кучерявенко, Тетяна Удовенко, Юлія Лапчик, Ірина Богданець, Павло Ткаченко, Дмитро Вітюк, Валерій Дробіна.

Під час навчання студенти прослухали цікаві лекції з дисциплін «Менеджмент індустрії моди та арт-об’єктів», «Управління виставково-галантерейною діяльністю», «Мерчендайзинг», «Організація і планування реклами», «Бренд-менеджмент в індустрії моди» та виконали курсову роботу.

За результатами навчання студенти отримали сертифікат про участь у Програмі.

Фоторепортаж про перебування студентів КНУТД у Санкт-Петербурзі.

День приїзду: «Привіт, Пітер!»

Ось так виглядає «брат-близнець» рідного Університету – Санкт-Петербурзький державний університет технологій та дизайну

Вхід до Петропавловської фортеці.

І в Пітері бувають сонячні дні!

А ось так виглядає Ісакіївський собор

Ось ти який, крейсер «Аврора»!!!!

Вся група в зборі……

Нарешті, довгоочікувані сертифікати!!

Частування Пітером відбулося на славу!! Дякую!! До нових зустрічей, Санкт-Петербург!!!!!

24.04.2013