ВІТАЄМО!!!

З 15 по 19 квітня у двох європейських столицях Ризі (Латвія) та Стокгольмі (Швеція) відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Talent Show 2013».

З перемогою у конкурсі повернувся народний ансамбль естрадного танцю «БУМ» Київського національного університету технологій та дизайну, який представив на розсуд журі та глядачів хореографічні номери «Офіс» та «Гуляй-гроза». У конкурсі також брали участь колективи з Латвії, Росії, Литви та Естонії.

Цікавою особливістю талант-шоу було те, що виступи колективів проходили на сцені концертного залу «Starlight Palace» круїзного лайнеру «Romantika», який курсував маршрутом Рига-Стокгольм-Рига. Як відзначила керівник ансамблю Тетяна Баранова, учасники ансамблю пишаються тим, що гідно представили університет на фестивалі такого масштабу, адже перемога у конкурсі та, загалом, і участь у ньому сприяв розвитку міжнародних культурних зв’язків між Україною та Латвією.

Керівник народного ансамблю естрадного танцю Тетяна Баранова з Дипломом переможця і Кубком

Під час виступу з хореографічною композицією «Офіс»

«Гуляй-гроза» у виконанні нашого колективу

25.04.2013