КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ ПРОЙШОВ ДЕРЖАВНУ АКРЕДИТАЦІЮ!!!

З 22 по 24 квітня в Київському національному університеті технологій та дизайну працювала експертна комісія Міністерства освіти і науки України для проведення оцінювання відповідності освітньої діяльності вищого навчального закладу державним вимогам.

За її висновками КНУТД здійснює освітню діяльність відповідно до встановлених акредитаційних вимог і державних стандартів та може бути акредитований в цілому за ІV рівнем.

На засіданні Державної акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки 26 квітня 2013 р., згідно з висновками експертної комісії, Київський національний університет технологій та дизайну акредитовано за ІV рівнем і отримав відповідну ліцензію, строк дії якої складає 10 років.

Від імені ректора КНУТД та Вченої ради, поздоровляємо професорсько-викладацький склад і співробітників університету, а також його відокремлені структурні підрозділи, з проходженням державної акредитації.

26.04.2013