Результати конкурсу «Феєрія фарб - 2013»

21 травня 2013 відбулося відкриття Текстильного конкурсу «Феєрія фарб», який проводиться у рамках Міжнародного конкурсу молодих модельєрів – дизайнерів «Печерські каштани».

ТЕМИ КОНКУРСУ 2013: «ПИСАНКА», «ТЕКСТИЛЬНІ ФАНТАЗІЇ»

Текстильний конкурс проводився за 6 номінаціями:

• Гобелен (абакан).
  • Батік.
  • Печворк (квілт).
  • Вишивка.
  • Текстильна лялька.
  • Проекти робіт (ескізи промислових малюнків для тканин, кроки).

В текстильному конкурсі прийняли участь 75 учасників 14 навчальних закладів України та Росії, Києва, Івано-Франківська, Харкова, Луганська, Черкас, Глухова, Херсона та Ростова-на-Дону (Росія).

Визначені результати конкурсу текстилю.

Голова журі: Грищенко Галина Анатоліївна – член Спілки дизайнерів України, художник текстилю.

Члени журі:

1. Шехірєва Наталія Михайлівна – доцент кафедри художнього моделювання костюму КНУТД (м. Київ).
  2. Залкінд Вікторія Вікторівна – доцент Української інженерно-педагогічної академії (м. Харків).
  3. Волгіна Ольга Всеволодівна – викладач кафедри дизайну КНУТД (м. Київ).
  4. Шумейко Лариса Миколаївна – викладач кафедри дизайну КНУТД (м. Київ).
  5. Луговска Олена Олександрівна –  викладач кафедри дизайну КНУТД (м. Київ).

Підсумки журі конкурсу:

Номінація Печворк

1 місце – Ніфантова Тетяна (м. Харків, Українська інженерно-педагогічна академія).

2 місце – Волинська Олена (м. Харків, Українська інженерно-педагогічна академія).

З місце – Давидовська Вікторія (м. Київ, КНУТД).

Номінація Гобелен (абакан)

1 місце – Стах Наталія (м. Київ, КНУТД).

2 місце – Філяк Карина (м. Харків, Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди);

З місце – Шнайдер Анастасія (м. Херсон, Херсонський національно-технічний університет).

Номінація Батік

1 місце – Курносова Аліна (м. Київ, КНУТД);

2 місце – Стах Наталія (м. Київ, КНУТД);

З місце – Кувандинова Олена (м. Херсон, Економіко-технологічний технікум Херсонського національного університету).

Номінація Вишивка

1 місце – Стах Наталія (м. Київ, КНУТД).

2 місце – Гришанова Марія (м. Київ, КНУТД).

З місце – Плюсніна Юлія (м. Харків, Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди).

Номінація Текстильна лялька

1 місце – Куртванова Аліна (м. Херсон, Економіко-технологічний технікум Херсонського національного університету).

2 місце – Рогова Галина (м. Харків, Харківський національний педагогічний університет ім. Сковороди).

З місце – Недзельська Вікторія (м. Херсон, Економіко-технологічний технікум Херсонського національного університету).

Номінація Проекти робіт (кроки)

1 місце – Гаврилко Наталія (м. Київ, КНУТД,).

24.05.2013