КНУТД на фестивалі «Майбутнє Дарниці»

25 травня 2013 року на території київського парку «Позняки» відбувся фестиваль «Майбутнє Дарниці», присвячений закінченню 2012-2013 навчального року та Дню Києва.

Організатори заходу - Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація, управління освіти ДРДА ставили на меті: поширення досвіду навчальних закладів зі створення умов розвитку різних напрямків дитячої творчості,  презентацію  творчих досягнень закладів у 2012-2013 навчальному році, залучення батьків та громадськості району до організації творчо-дозвіллевої діяльності дітей.

Серед 95 навчальних закладів презентував свої послуги і наш університет, який привернув увагу мешканців  району до широкої палітри своїх можливостей щодо придбання фаху, розкриття творчих здібностей, проведення дозвілля.

28.05.2013