Студенти КНУТД матимуть можливість стажуватись у Франції

Під час візиту делегації Франції до КНУТД, на 13-й міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани» відбулось підписання Протоколу про наміри співробітництва між Київським національним університетом технологій та дизайну та Вищим інститутом маркетингу моди MOD’SPE Paris.

В урочистій обстановці свої підписи під документом поставили ректор КНУТД Іван Михайлович Грищенко та генеральний директор MOD’SPE Paris Рене Марделла.

Протокол засвідчує готовність сторін розвивати дружні відносини між колективами навчальних закладів, здійснювати обмін студентами, науковцями і викладачами, виконувати спільні дослідження, організовувати виставкові заходи, проводити культурні обміни.

Французька сторона надала конкретні пропозиції, які передбачають наповнення Протоколу конкретним змістом вже з початку нового навчального року.

28.05.2013