Прилюдний захист дисертаційних робіт

20 червня 2013 року о 12-00 та о 15-00 годині у залі засідань КНУТД, I корпус, 3-й поверх відбудеться прилюдний захист дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата економічних наук:

1. ПЕНЬКОВОЇ ОКСАНИ ГЕОРГІЇВНИ на тему „Науково-методологічні засади розроблення стратегії соціально-економічного розвитку економіки на довгострокову перспективу” за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий консультант:

Бєсєдін Василь Федорович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства Бердянського університету менеджменту і бізнесу.

Роботу виконано в Науково-дослідному економічному інституті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Офіційні опоненти:

Найдьонов Віктор Сергійович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та кредиту Краматорського економіко-гуманітарного інституту;

Денисенко Микола Павлович, доктор економічних наук,  професор, професор кафедри економіки, обліку та аудиту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України;

Скрипниченко Марія Іллівна, доктор економічних наук,  професор, завідувач відділу моделювання та прогнозування економічного розвитку Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

2. ГАЙДЕЯ ОЛЕКСІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА на тему „Формування механізму управління змінами на підприємствах легкої промисловості” за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Ігнатьєва Ірина Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, декан факультету економіки та бізнесу, завідувач кафедри менеджменту сфери послуг Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Савіна Галина Григорівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу Херсонського національного технічного університету МОН України;

Гарафонова Ольга Іванівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана».

21 червня 2013 року об 11-00 та о 13-00 годині у залі засідань  КНУТД, I корпус, 3-й поверх відбудеться прилюдний захист дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня  кандидата економічних наук:

1. ДВОРЕЦЬКОГО АНДРІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА на тему „Інфраструктурні перетворення як підґрунтя розвитку національної економіки (на прикладі телекомунікацій)” за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:

Гончаров Юрій Вікторович, доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України, завідувач кафедри менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Єрохін Сергій Аркадійович, доктор економічних наук, професор,  ректор ВНЗ «Національна академія управління»;

Стрельчук Євген Миколайович, кандидат економічних наук,  професор, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова МОН України.

2. ПОЛІЩУКА ОЛЕГА МИКОЛАЙОВИЧА на тему „Організаційно-економічні чинники підвищення конкурентоспроможності галузі м’ясного скотарства” за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:

Здоровцов Олександр Іванович, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник вищої школи України, професор кафедри економіки Уманського національного університету садівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Роботу виконано в Уманському національному університеті садівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Офіційні опоненти:

Бакуменко Петро Іванович, кандидат економічних наук, голова Варвинської районної державної адміністрації Чернігівської області.

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                                    Чубукова О.Ю.

28.05.2013