Зустріч випускників всіх поколінь

25 травня 2013 року у актовій залі 4-го корпусу відбулася традиційна зустріч випускників всіх поколінь.

Гостей свята привітали Ректор Київського національного університету технологій та дизайну, професор Грищенко Іван Михайлович, а також Ректор Московського державного університету дизайну та технологій професор Белгородський В.С., проректор Санкт-Петербургського державного університету технологій та дизайну професор Доброштан Є.М., ректор Хмельницького національного університету, випускник КНУТД, професор Скиба М.Є.

Зустріч розпочалася з документального фільму та виконання Гімну КНУТД.

Випускники нашого університету завітали на традиційне свято з усіх областей України, з Росії, Киргизії, Латвії, Німеччини, США, Болгарії, Йорданії.

Зворушливим моментом була несподівана зустріч двох друзів-випускників, які не бачилися 30 років.

Наша випускниця Кривошеїна Євгенія Борисівна, розповіла, як вона, дякуючи набутим в університеті знанням, піднімала легку промисловість у Киргизії.

Свої творчі подарунки та музичні й хореографічні прем’єри дарували вихованці Центру культури та мистецтв, учасники гуртків художньої самодіяльності:

• народного ансамблю естрадного танцю «БУМ»

• народного вокального ансамблю «СМАЙЛ»

• школи бального танцю «Вчимось красиво танцювати»

29.05.2013