Прилюдний захист дисертаційної роботи

27 червня 2013 року об 10-00 у залі засідань КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук:

ЧАБАНА Віталія Васильовича на тему «Розвиток наукових основ проектування основов’язальних машин» за спеціальністю 05.05.10 – машини легкої промисловості.

Науковий консультант:

Параска Георгій Борисович, доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Хмельницького національного університету.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Чередніченко П.І., доктор тех. наук, професор, професор кафедри машин та апаратів виробництва хімічних волокон та текстильної промисловості 1994р. Завідуючий кафедри машин і апаратів легкої промисловості Чернігівського державного технологічного університету;

Ройзман В.П., доктор тех. наук, професор за кафедрою опору матеріалів, 1981р., Хмельницького національного університету професор кафедри інженерної механіки;

Сур’янінов М.Г., доктор тех. наук, професор кафедри динаміки, міцності машин та опору матеріалів, 2013р. Професор Одеського національного політехнічного університету.

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 26.102.02                                                                 Кошель Г.В.

25.06.2013