Міжнародна науково-технічна конференція «Автоматизація, мехатроніка та інноваційні технології у машинобудуванні»

З 24 по 28 червня в Київському національному університеті технологій та дизайну на базі кафедр автоматизації та комп’ютерних систем і машин легкої промисловості проходить ІІ Міжнародна Українсько-Польська наукова конференція «Автоматизація, мехатроніка та інноваційні технології у машинобудуванні».

В конференції беруть участь з польської сторони професори факультету машинобудування та робототехніки, АGН – науково-технічного університету, (м. Краків), професори факультету машинобудування та авіації Жешувської політехніки (м. Жешув), заступник декана факультету машинобудування Технологічно-природничого університету ім. Яна і Енждейя Сьнядецьких в Бидгоще та викладачі Вітебського державного технічного університету (м. Вітебськ, Білорусь).

З вітальним словом перед учасниками конференції виступив декан факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій, представник конференції Коньков Георгій Ігорович.

Конференція викликала інтерес серед викладачів і студентів.

26.06.2013