Фотоконкурс від Gentletude - "Доброта"

Актуально до 31 липня 2013

Приз вартістю більше 500 євро!

NGO Gentletude спільно з компанією Open Sevendays почали прийом робіт від студентів та професійних фотографів на фотоконкурс, тема якого - "Доброта". Не тільки переможець отримає цінний приз, а й 12 робіт фіналістів увійдуть до календаря на 2014 рік.

Доброта - щось більше, ніж просто хороші манери і ввічливість. Доброта - це щирість, терпіння і повага, любов і турбота про тварин і навколишнє середовище. Доброта - це показник здоров'я суспільства.

Покажіть у ваших фотографіях, як ви розумієте доброту.

Взяти участь у конкурсі можуть жителі будь-якої країни. Але вони повинні бути або студентами (будь-яких спеціальностей), або професійними фотографами. Допускається участь груп (до 4 осіб).

Участь у конкурсі безкоштовна.

Як взяти участь:

• Роботи приймаються електронною поштою .
  • У темі листа необхідно написати "Gentletude Design Award 2013".
  • Назва файлу фото повинна містити ім'я учасника (латиницею).
  • Вимога до фото: 1000 пікселів по більшій стороні і дозволом 300dpi.
  • У тілі листа також необхідно вказати (латиницею): ім'я та прізвище, дату народження, адресу поштову та електронну, номер телефону. Студентам також необхідно написати назву навчального закладу та його адресу. Професійним фотографам - адреса власного веб-сайту.

Роботи будуть оцінюватися журі за технічним рівнем, творчим втіленням і відповідністю темі.

Призи

Головний переможець отримає фотокамеру (ціною 500-1000 євро) і сертифікат.

12 робіт фіналістів складуть календар на 2014 рік.

Сайт конкурсу: http://www.gentle-projects.com/portfolios/award-2013/

26.06.2013