Візит делегації з Університету прикладних наук та мистецтв, м. Дортмунд

25 червня 2013 року Київський національний університет технологій та дизайну відвідала з офіційним візитом делегація з  Університету прикладних наук та мистецтв, м. Дортмунд,  Федеративна Республіка Німеччина у складі:

Проф. д-р Івмарі  Кнуст-Поттер (Prof. Dr. Evemarie Knust Potter), професор факультету прикладних соціальних наук, керівник міжнародних проектів,

пан Філіп Себастьян Поттер (Mr. Philip Sebastian Potter), керівник консультаційної компанії з менеджменту та оцінки міжнародних освітніх проектів Transnational Evaluations, м. Бонн, ФРН, консультант факультету прикладних соціальних наук.

Представники делегації представили презентацію свого навчального закладу та практичні пропозиції щодо співробітництва  ректору університету, професору, доктору економічних наук, члену-кореспонденту Академії педагогічних наук Івану Михайловичу Грищенку та представникам університету, які були присутні на зустрічі.

Результатом зустрічі є підписання протоколу про наміри між Університетом прикладних наук та мистецтв, м. Дортмунд та КНУТД.

27.06.2013