60-те ЮВІЛЕЙНЕ УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ІНОЗЕМНИМ СТУДЕНТАМ 2013 РОКУ

25 червня 2013 року в нашому університеті відбулось 60-те ювілейне урочисте вручення дипломів іноземним студентам. Підготовка іноземних громадян в університеті розпочалася ще в 1948 році, за 65 років навчання іноземних громадян університет підготував більше 1777 фахівців з 71 країни світу.

Урочисту церемонію вручення дипломів іноземним студентам розпочав ректор університету, професор, доктор економічних наук, член-кореспондент Академії педагогічних наук Іван Михайлович Грищенко.

Привітав студентів-випускників Чари Оразович – радник Надзвичайного і Повноважного  Посла Туркменістану в Україні,

а також Берди Бегназарович -  голова студентської ради Посольства Туркменістану в Україні.

В 2013 році 7 країн отримають 74 молодих фахівців, які навчались в нашому університеті, серед яких:  54 бакалавра,  5 спеціалістів,  15 магістрів з таких країн:

• Іран -1
  • Йорданія – 1
  • Китай – 58
  • Молдова – 5
  • Росія – 2
  • Туркменістан – 6
  • Білорусія  - 1.

Всі роки навчання в університеті викладачі дарували студентам не тільки знання, але і свою любов, і турботу, зважаючи на це студенти висловили слова подяки.

І ось, зворушлива мить – загальне фото на згадку про щасливі роки навчання  в рідній «Alma Mater».

І перед нашими випускниками відкривається широка дорога у життя.

ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

І ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ ЗАВЖДИ ГОСТИННО ЧЕКАЄ НА ВАС.

27.06.2013