Урочисте вручення дипломів з відзнакою

27 червня 2013 року у актовій залі головного корпусу університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів з відзнакою кращим випускникам усіх факультетів КНУТД 2013 року.

Відкрив церемонію ректор університету, професор, доктор економічних наук, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Грищенко Іван Михайлович.

Поетичне привітання подарував усім присутнім співробітник університету, народний артист України Вадим Дмитрович Крищенко.

Важливою подією для кожного відмінника навчання стало отримання дипломів особисто від ректора університету.

Всіх випускників привітали декани факультетів.

Творчі подарунки пролунали від випускників-відмінників Факультету економіки та бізнесу.

Щиро вітаємо гордість нашого університету – випускників-відмінників навчання 2013 року!

27.06.2013