КримСаФаРі 2013

З 6 по 8 липня у м. Севастополь проходив П'ятий міжнародний студентський фестиваль реклами - КримСаФаРі 2013.

Мета фестивалю - підтримка молодих маркетологів і рекламістів України та допомога в їх професійному зростанні.

Участь у Фестивалі взяли понад 200 студентів з України, Росії, Білорусії та Вірменії. Київський національний університет технологій та дизайну на цьому заході представляла команда студентів-маркетологів «М-ТЕАМ»,  наукові керівники к.е.н. доц. Євсейцева О.С. і ас. Зімбалевская Ю.В.

Центральною подією фестивалю стала участь студентів у літній школі «Рекламний Полігон» ©. Команди-учасниці протягом двох діб в режимі нон-стоп працювали над створенням реальної комплексної рекламної кампанії по реальному брифу. Творче завдання надала партнер фестивалю - Група компаній «ФОКСТРОТ». Учасники повинні були розробити зовнішню рекламну компанію з еколого-благодійної корпоративної програми «Зелений офіс».

Команда студентів  КНУТД «М-Теам» заняла 1 місце.

Склад команди:  Шехайтлі Крістіна (лідер), Соколова Эвелина, Аксенов Микита, Мозалевская Юлия, Мельничук Алексей, Костенко Максим.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!!!!!

02.09.2013