Mіжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу

17 вересня 2013 року о 14-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційних робіт:

1. ХЛІСТУНОВОЇ НАТАЛІЇ ВАДИМІВНИ на тему «Управління стратегічною гнучкістю підприємств побутового обслуговування населення України», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами.

Науковий керівник:

Ігнатьєва Ірина Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту сфери послуг Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Рубан Владислав Якович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Чаленко Надія Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

2. ГОНЧАРЕНКО ІРИНИ МИКОЛАЇВНИ на тему «Конкурентний потенціал в системі стратегічного управління підприємствами легкої промисловості», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами.

Рецензенти:

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Воронкова Таїсія Євгенівна, кандидат економічних наук, доцент, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну МОН України

3. ЗОЛКОВЕРА АНДРІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА на тему «Державне регулювання розвитку інститутів спільного інвестування», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:

Захарін Сергій Володимирович, доктор економічних наук, старший науковий співробітник.

Рецензенти:

Ігнатьєва Ірина Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, декан факультету економіка та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Лойко Валерія Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Секретар міжкафедрального наукового семінару факультету економіки та бізнесу                              С.М. Бондаренко

11.09.2013