IV Міжнародна виставка фармацевтичної промисловості PHARMPROM

До уваги науково-викладацького складу, аспірантів та студентів медико-фармацевтичного факультету!

З 15 по 17 жовтня 2013 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбудеться IV Міжнародна виставка фармацевтичної промисловості PHARMPROM.

Виставка проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я, Державної служби України з лікарських засобів, Національної академії медичних наук України. Організатори Міжнародної виставки фармацевтичної промисловості PHARMPROM – Національна академія наук України та Компанія LMT.

В експозиційній частині виставки фахівці зможуть ознайомитися з комплексними рішеннями для фармацевтичних підприємств: від проектування, підбору конструкційних матеріалів і покриттів, формування клімату, підготовки води, повітря до вибору аналітичного обладнання, приладів, систем відображення та обробки інформації, сировини та інгредієнтів.

Вперше, у рамках виставки, для науково-викладацького складу, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів започаткована спеціальна програма «День науки та освіти» та «Дні фармацевтичної промисловості». Учасники даної програми матимуть змогу безкоштовно відвідати науково-практичні заходи виставки: конференції, семінари та майстер-класи. Впродовж трьох днів роботи виставки проходитимуть PHARMDemo-тури (початок о 12.00 вхідна група H) - спеціальні технічні екскурсії по експозиційній частині, в програму яких входитимуть презентації обладнання відомих торгових марок, які застосовуються у фармацевтичному виробництві. Під час екскурсії можна буде ознайомитись із сучасними технологіями та можливостями їх практичного застосування, протестувати запропоноване обладнання та отримати консультації від провідних фахівців.

Увага! Для організації роботи групи від Вищого навчального закладу необхідно до 1 жовтня проінформувати Оргкомітет виставки, надіславши лист на електронну адресу , контакти відповідальної особи за відвідання виставки та загальну кількість відвідувачів.

Науково-практичні у рамках

IV Міжнародної виставки фармацевтичної промисловості PHARMPROM:

Дата проведення заходу

Організатори заходу

Консультаційний центр

Кваліфіковані консультації та рекомендації від експертів Державної служби України з лікарських засобів:

Тахтаулової Н.А., Начальника управління ліцензування та сертифікації виробництва Литвиненко Н.В., Заступника начальника Управління  ліцензування та сертифікації виробництва - начальника відділу ліцензування виробництва та контролю за дотриманням ліцензійних умов

Передбачувана тематика лекцій та консультацій для фахівців: ліцензійні умови, сертифікація виробництва лікарських засобів на відповідність вимогам належної виробничої практики, забезпечення відповідності документації вимогам законодавства України та ЄС, міжнародних стандартів, інших нормативних документів

Організатори: Державна служба України з лікарських засобів, Компанія LMT

16 жовтня

Науково-практична конференція «Актуальні питання державного регулювання фармацевтичного ринку України»

Організатор: Український фармацевтичний інститут якості