Візит професора коледжу освіти та розвитку людини Університету Західного Мічигану (Сполучені Штати Америки)

Університет відвідав професор коледжу освіти та розвитку людини Університету Західного Мічигану Річард Зінсер, основним напрямом наукової діяльності якого є дослідження особливостей системи освіти в Україні. Він зустрівся з ректором університету професором І.М.Грищенком  та обговорив  питання майбутньої співпраці між університетами.

Професор Річард Зінсер також зустрівся з студентами та науково-педагогічним складом КНУТД, презентував програму свого наукового дослідження, а також цікавився особливостями навчання в нашому університеті.

Результатом зустрічі є обмін досвідом та налагодження співробітництва з представником Університету Західного Мічигану (Сполучені Штати Америки).

19.09.2013