Пісенно-мистецький вечір «Осіннє золото» в Київському національному університеті технологій та дизайну

16 жовтня 2013 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося пісенно-мистецьке свято «Осіннє золото», присвячене пам`яті заслуженого діяча мистецтв УРСР, лауреата державної премії УРСР імені Т.Г. Шевченка, поета-пісняра, автора неофіційного гімну міста Києва Дмитра Омеляновича Луценка.

Серед гостей, які відвідали свято  були присутні сім`я Дмитра Омеляновича, голова Верховної Ради України двох скликань Олександр Олександрович Мороз, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії Т.Г. Шевченка Анатолій Нестерович Паламаренко, земляки та шанувальники творчості Дмитра Луценка .

На знак подяки, голова оргкомітету фестивалю подарував бібліотеці університету книги з піснями Дмитра Луценка.

В свою чергу, університет подарував сім`ї Луценко авторський портрет Дмитра Омеляновча, виконаний на кафедрі рисунку та живопису факультету дизайну КНУТД.

Олександр Олександрович Мороз привітав всіх шанувальників творчості Дмитра Луценка та прочитав свій вірш, присвячений величному митцю.

Протягом вечора зі сцени лунали немеркнучі поетичні і пісенні скарби Українського мистецтва з доробку Дмитра Омеляновича.

17.10.2013