Зустріч з уповноваженими представниками органів сертифікації «Жива планета» та «ОТІ» Інституту екології, технології та інновацій

16 жовтня 2013 року відбулася зустріч
(за сприяння компанії «Текстиль-контакт») з уповноваженими представниками органів сертифікації «Жива планета» (Україна) та «ОТІ» Інституту екології, технології та інновацій (орган сертифікації системи «Oeko-tex», Австрія).

В процесі зустрічі обговорювалися проблеми стандартизації та сертифікації товарів легкої та текстильної промисловості України на шляху до Європейської інтеграції. Поряд з цим визначалися шляхи адаптації продукції текстильної та легкої промисловості України до екологічних стандартів ЄС.

Зустріч відкрив проректор з наукової та інноваційної роботи КНУТД Каплун В.В. Він поздоровив учасників зустрічі та побажав плідної співпраці в подальшому.

На зустрічі з проблемними питаннями екологічності продукції виступили:

• представник органу сертифікації  «Жива планета» (Україна) Пермінова С.Ю.;
  • менеджер департаменту Екології «Oeko-tex» (Австрія) Helene Melnitzky;
  • менеджер «ОТІ» - Інституту екології, технології та інновацій Michal Simek;
  • виконавчий директор Всеукраїнського об’єднання роботодавців легкої промисловості «Укрдегпром» ІзовІт Т.Л.;
  • представник компанії «Текстиль-контакт» Мельник О.О.

В ході зустрічі відбулася жива дискусія з проблемних питань екологічності продукції текстильної та легкої промисловості України.

18.10.2013