Прилюдний захист дисертаційної роботи

19 листопада 2013 року об 11-00 годині у залі засідань КНУТД, I корпус, 3-й поверх відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук:

1. ЛОЙКО ВАЛЕРІЇ ВІКТОРІВНИ на тему „Науково-методологічні основи державного регулювання економічної безпеки на регіональному рівні” за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним гос-подарством.

Науковий консультант:

Денисенко Микола Павлович, доктор економічних наук,  професор, професор кафедри економіки, обліку та аудиту Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Васенко Вячеслав Ксенофонтович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ МВС України;

Шемаєва Людмила Григорівна, доктор економічних наук, професор, завідувач відділу макроекономічного регулювання Державної науково-навчальної установи «Академія фінансового управління» Міністерства фінансів України;

Хоменко Яна Володимирівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємств ДВНЗ «Донецький національний технічний університет МОН України.

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                             Чубукова О.Ю.

04.11.2013