КНУТД вшановує пам'ять визволителів Києва

6 листопада студенти і викладачі Київського національного університету технологій та дизайну взяли участь в урочистостях, присвячених відзначенню 70-ої річниці визволення Києва від фашистських загарбників.

Представники нашого університету вшанували пам'ять героїв-визволителів під час церемонії запалення Вічного вогню біля Національного музею історії Великої Вітчизняної війни та покладання квітів на їх могили.

У рамках Всеукраїнської меморіальної акції «Естафета Військової Слави» місто-герой Київ передав естафетний Прапор Військової Слави місту Черкаси. Головне завдання Всеукраїнської естафети – це зміцнення у суспільній свідомості пам’яті про події Великої Вітчизняної війни, особливо тих, які пов’язані зі звільненням Києва та України від фашистських загарбників, сприяння шанобливому ставленню громади до покоління переможців, вшанування пам’яті полеглих героїв.

07.11.2013