“Сузір’я ”Каштан”- 2013 – XІ Міжвузівський Новорічно-різдвяний конкурс молодих дизайнерів одного образу, новорічного декору, фото-відео

XІ Міжвузівський Новорічно-різдвяний конкурс

молодих дизайнерів одного образу, новорічного декору, фото-відео

“Сузір’я ”Каштан”- 2013

Дата проведення:  17  грудня 2013 р.

Місце проведення: Київський національний університет технологій та дизайну.

Оргкомітет конкурсу оголошує про початок підготовчого етапу XІ Міжвузівського Новорічно-різдвяного конкурсу молодих модель’єрів-дизайнерів “Сузір’я ”Каштан” – 2013 та запрошує студентів Вашого навчального закладу взяти участь у конкурсній програмі.

До участі допускаються студенти профільних навчальних закладів, молоді дизайнери.

В рамках конкурсу проводяться наступні заходи:

• “Сузір’я ”Каштан”- 2013 -

новорічно-різдвяний конкурс молодих модель’єрів-дизайнерів одного образу (костюму) у номінаціях:

•  Святки  радиції народних гулянь та національних костюмів: герої вертепу, ярмаркових балаганів, святочні, ряжені);
    •  “Новорічний бал”  (вечірні або святкові ансамблі Haute Couture);
    • Маскарад (видовищний, образний маскарадний костюм, виготовлений з використанням традиційних та нетрадиційних матеріалів та засобів їх обробки: казкові, літературні, історичні персонажі);
    • Взуттєве монпансьє  (одна пара святкового взуття, можливо в поєднанні з аксесуарами).

Нагородження: 1, 2, 3 місце за кожною з номінацій.

Ескізи (або фото) робіт та анкету до участі у конкурсі необхідно подати до оргкомітету до 10-го грудня 2013 р. (особисто, поштою або електронною поштою).

Оргкомітет зобов’язується проінформувати про участь у конкурсі до 15 грудня 2013 р. офіційним запрошенням.

До участі у конкурсі з собою мати музичну фонограму в mp3 форматі (регламент виходу – 2 хв).

Оргкомітет може надати моделей, у разі необхідності.

Розклад репетицій буде надано окремо.

• Конкурс-виставка предметів новорічно-різдвяного декору

До участі у конкурсі приймаються будь-які вироби ручної роботи новорічно-різдвяної тематики

• “Різдвяна ялинкова іграшка

Іграшки із традиційних (скло, пластик, текстиль) та будь-яких нетрадиційних матеріалів. Кількість 1-5 шт.

•  Новорічна ялинка
    • “Різдвяна листівка” – сувенір (з використанням текстилю та будь-яких інших матеріалів).

Напрями: триптих – 3 листівки (мала серія); дитяча листівка; комічна (з надписами та малюнками комічного змісту); листівка-поздоровлення тощо.

• Пано
    • Текстильні вироби

Заявки про участь подати до оргкомітету до 10-го грудня.

Оргкомітет конкурсу:

КНУТД „Студентський Будинок Моди”

Корпус 1, до. 508а, вул. Немировича-Данченка, 2, м. Київ

тел.: (044) 256-21-12, (096) 281 32 70

• Конкурс «ГАРЯЧА КРИГА»

Конкурс «ГАРЯЧА КРИГА» проводиться серед фотографів і відео-дизайнерів, спрямований на розвиток творчих здібностей студентів та складається з двох номінацій:

• фотоконкурс«ГАРЯЧА КРИГА»;
    • відеоконкурс «HOT ICE».

Фотоконкурс «ГАРЯЧА КРИГА»: фотографії, які відображають емоції людини, контрастність почуттів, як характерні, так і непересічні моменти життя, словом, повноту світосприйняття, яке поєднує в собі всю гаму цікавих людських стосунків, вражень, спостережень. До конкурсу подаються фотографії форматом А4 чи А3. Кожна фотографія повинна мати назву авторську назву.

Відео конкурс «Video-HOT ICE»: Рекламний відеоролик (хронометраж 1-2 хвилини) в якому надається презентація чи реклама будь-якого товару чи послуг. До конкурсу подається відео ролик у форматі WMV, MOV, MPEG 2/4 на CD/DVD-носії у конверті (на якому вказується назва роботи та контактні данні Учасника).

Кращі фотографії будуть розміщені на виставці, а відео-ролики «Video-HOT ICE» демонструватимуться на екрані у період проведення конкурсу “Сузір’я ”Каштан” – 2013. Переможці отримують винагороди.

Адреса оргкомітету конкурсу «ГАРЯЧА КРИГА»:

пров. Кутузова, 4-а, КНУТД, оф. 05-113,

відділ маркетингових  комунікацій,