Іноземні студенти КНУТД готуються до святкування Міжнародного дня студента

Гуртожиток №6, де проживають іноземні студенти відвідали Директор навчального центру міжнародного співробітництва Шульга Валентина Миколаївна  та співробітники Ятлук Л.В. та Ковтюх О.М.

Студентів першого курсу ознайомили з умовами проживання, ощадливого користування природними ресурсами, а також  проведено виховну роботу щодо поведінки в гуртожитку.

За ініціативи Директора навчального центру міжнародного співробітництва Шульги Валентина Миколаївна оголошено конкурс стінгазет «Я студент КНУТД з Китаю, Азербайджану, Грузії, Туркменістану….» присвяченого до Міжнародного дня студента, а також проінформовано студентів про конкурс «Еко сумка».

В дружній атмосфері студенти поділись своїм враженням від перших місяців перебування в нашій країні та навчання в КНУТД і розпочали роботу над плакатами.

19.11.2013