Міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу

3 грудня 2013 року о 14.00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційних робіт:

І. НАТРОШВІЛІ ГЕОРГІЯ РОБЕРТОВИЧА на тему: «Формування експортного потенціалу підприємства на основі використання регіональної інфраструктури», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Захарін Сергій Володимирович, доктор економічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри менеджменту Київського національного лінгвістичного університету МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Рецензенти:

Денисенко Микола Павлович – доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Геселєва Наталія Валеріївна – кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

ІІ. БАБІНОЇ НАТАЛІЇ ОЛЕКСАНДРІВНИ на тему: «Управління економічною безпекою підприємства в умовах посткризового зростання», представленої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Бондаренко Ольга Олександрівна – кандидат технічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри фінансів Київського національного університету технологій та дизайну.

Рецензенти:

Чубукова Ольга Юріївна – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Лойко Валерія Вікторівна – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Секретар міжкафедрального наукового семінару факультету економіки та бізнесу                                         С.М. Бондаренко

22.11.2013