Міліонер в КНУТД

Проблеми з грошима? Не знаєте як зробити так щоб їх ставало більше? На це та інші питання дасть відповідь міліонер та людина з великої літери Геннадій Балашов!

27 листопада о 14.30 відбудеться зустріч, яку влаштовує Студентське Самоуправління на базі студентського бізнес-інкубатора «Молодіжний бізнес центр» Київського національного університету технологій та дизайну.

Більшість проблем нашого життя пов’язані із грошима. Коли їх немає то проблем стає ще більше! Тож замість того, щоб задаватись питанням "чому?" ,прийди та послухай як можна жити так як хочеться і працюючи, вже зараз, на себе, заробляти  на життя! Ви матимете можливість підняти свій рівень обізнаності в розділах бізнесу та економіки. Адже, відірвавшись від батьківського гнізда, жити самостійно стало складніше. Починаєш думати де взяти гроші на проживання. Геннадій Балашов  та «Психологія грошей» розповість як вижити в нашій країні.

Зареєструйся та запроси друзів, якщо бажаєш їм досягти успіху в житті!

Реєстрація https://docs.google.com/a/vertikal-group.com.ua/forms..

Контактні телефони: