Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2013-2014 н.р. за напрямом «Легка промисловість»

Розпочався підготовчий етап  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

2013-2014 н. р. (Конкурс)

Наказ МОНМС України від 09.09.13 р. № 1281

Для студентів КНУТД, які бажають взяти участь у Конкурсі, перелік галузей наук (спеціальностей), базових вищих навчальних закладів з проведення Конкурсу додається.

Термін подачі робіт до базових ВНЗ України  -  до 15 січня 2014 р. (за поштовим штемпелем).

Київський національний університет технологій та дизайну призначений базовим з проведення Конкурсу за напрямом «Легка промисловість»

Запрошуємо студентів КНУТД, інших ВНЗ України та зарубіжжя взяти участь у Конкурсі за напрямом «Легка промисловість»!

Метою Конкурсу є залучення творчої молоді до вирішення актуальних проблем з різних напрямів легкої промисловості, орієнтація наукової роботи студентів на потреби ринку, пошуку нових форм співробітництва з підприємствами галузі.

Конкурс проводиться за секціями:

• швейні вироби, технологія трикотажного виробництва;
  • вироби із шкіри;
  • матеріалознавство;
  • дизайн та моделювання костюма;
  • хімтехнології у виробництві товарів широкого вжитку;
  • енергоефективність та енергозбереження в легкій промисловості;
  • інформаційні технології, автоматизація, електроніка та обладнання легкої промисловості;
  • метрологія, стандартизація та сертифікація товарів легкої промисловості;
  • економіка та управління підприємствами.

Вимоги щодо оформлення конкурсних робіт додаються

Конкурсантам надається право безкоштовної публікації тез за матеріалами поданих на Конкурс наукових робіт у збірнику тез Всеукраїнської наукової конференції молодих учених та студентів (вимоги до оформлення тез додаються).

Конкурсні роботи надсилати за адресою:

01011, Київ – 11, вул. Немировича -Данченка, 2, Київський національний університет технологій та дизайну,

оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Легка промисловість» (Мелешко Н.Ф.)

Контрольні терміни для учасників з ВНЗ України та зарубіжжя:

• Термін подачі наукових робіт на конкурс з напряму «Легка промисловість» на базі КНУТД   -  до 10 лютого 2014 р. (за поштовим штемпелем);
  • підсумкова конференція Конкурсу за напрямом «Легка      промисловість» – 25 квітня 2014 р.

Контрольні терміни  для студентів КНУТД:

• термін подачі робіт на І тур (вузівський) Конкурса – до 10.02.14 р.;
  • термін подачі рабіт на ІІ тур Конкурса з напряму «Легка промисловість» – до 01.03.14 р.;
  • підсумкова конференція ІІ туру Конкурсу за напрямом «Легка промисловість» - 25 квітня 2014 .

Вимоги до конкурсних робіт
Вимоги до оформлення тез
Перелік галузей наук та базових ВНЗ

Контактний телефон:

(044) 256-84-27, моб. тел. 063-189-75-16,  Мелешко Наталія Федорівна.

26.11.2013