Конференція «Проблеми науково-дослідної роботи та соціальної відповідальності студентів та молодих вчених», 5-6 грудня 2013 року

Шановні науковці, викладачі, аспіранти та представники наукових та студентських самоврядних організацій!

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції

яка відбудеться 5-6 грудня 2013 року

Місце проведення: Київський національний університет технологій та дизайну, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.

Метою конференції є підвищення наукової активності студентів, взаємозбагачення наукового досвіду та розвитку творчих контактів, необхідних для формування майбутніх фахівців та науковців.

Організатором конференції виступає Наукове товариство студентів та аспірантів Київського національного університету технологій та дизайну (НТСА КНУТД) у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Українською асоціацією студентського самоврядування (УАСС), Всеукраїнською громадською організацією «Спілка молодих учених та спеціалістів України» та Міжнародною громадською організацією «Молодіжний Бізнес Формат».

Даний захід пройде у вигляді доповідей молодих науковців, з подальшим обговоренням ідей та перспективних проектів.

Теми до обговорення:

• Комерціалізація знань і механізми її впровадження в систему освіти України;
  • Соціальний менеджмент;
  • Інновації – джерело технологічної модернізації національного економіки;
  • Мотивація молодих науковців;
  • Джерела фінансування проектної діяльності наукових об’єднань;
  • Співпраця наукових об’єднань та громадських організацій;
  • Активізація науково-дослідної роботи студентів;
  • Інше.

До участі запрошуються представники студентських самоврядних організацій, бізнес-інкубаторів, наукових об’єднань ВНЗ України.

Для реєстрації необхідно заповнити та надіслати заявку учасника на [email protected]  до 28 листопада 2013р. Попередня реєстрація є обов’язковою.

Зразок заявки

Прізвище, ім’я та по-батькові

Вищий навчальний заклад

Поштова та електронна адреси, факс ВНЗ

Для студентів – громадська посада в студентській або науковій самоврядній організації

Для викладачів – науковий ступінь, вчене звання, посада

Контактні дані (мобільний телефон, електронна пошта)

Тема доповіді

Для учасників з інших міст надається можливість розміщення в гуртожитках.

Додаткову інформацію можна отримати у представників оргкомітету:

Наукове товариство студентів та аспірантів КНУТД

м. Київ 01011, вул. Немировича-Данченка, 2, 4 корпус, 0 поверх, каб. 4-004

0632677657,  0937680541, 0934508697