Фінал конкурсу «Намисто Роксолани»

Кожен із нас пам'ятає ім'я славетної Роксолани, яке асоціюється з неабияким розумом, красою, чарівністю, жіночністю, патріотизмом, мужністю.

Цього року в конкурсі, який відбувся 26 листопада у приміщенні Палацу дитячої та юнацької творчості Соломʼянського району, взяли участь 40 дівчат із 29 начальних закладів. До фіналу вийшли 15 старшокласниць та студенток. Яскраві, креативні, артистичні, вони вибороли своє право бути фіналістками районного конкурсу «Намисто Роксолани – доньки України». Лише дівчина , якій притаманні розум , краса, патріотизм , може по праву носити намисто гідне дружини султана.

У першому конкурсі кожна учасниця у поетичній, віршованій, музичній формі представляла свої уподобання, творчі здібності, характер.

Другий конкурс – «Під звуки музики чарівні». Кожна дівчина виконувала довільно обрану українську пісню або танок. У залі лунали чарівні мелодії народної музики, сучасних пісень; учасниці показували своє вміння танцювати, рухатися на сцені, відчувати ритм і музику.

Назва третього конкурсу – «Я мріяла б зіграти роль». Дівчата стали артистками – учасницями театральної постановки, п'єси чи літературного твору.

Студенти спеціальностей «Дизайн костюму», «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» створили галерею богемно - казкових і довершено - витончених власних модних образів, які продемонстрували під час проведення заходу.

02.12.2013