Звернення студентського самоврядування Київського національного університету технологій та дизайну

Ми звертаємося до студентів університету не піддаватися провокаціям з боку невідомих осіб. Так сьогодні зранку проводилась несанкціонована акція на території університету біля 4 корпусу, яка переслідувала метод дестабілізації навчального процесу. Незаконні дії заважали своєчасному проходу студентів та викладачів до аудиторій і призвели до порушення графіку навчання. Наголошуємо, що на нашу вимогу показати студентські квитки, невідомі особи  не реагували і підбурювали нас до силових дій. Зважаючи на це, звертаємося до студентів з проханням не піддаватися на провокації та підтримувати євроінтеграційний курс України без зривів навчального процесу та законодавства. Ми впевнені, все можна вирішити дипломатичним шляхом. Наголошуємо,  що головним завданням студентів є зміцнення незалежності та процвітання держави набутими в університеті знаннями.

Студентське самоврядування
Київського національного університету технологій та дизайну

05.12.2013